Odbierz bezpłatny poradnik!

W końcu osiągniesz wymarzony poziom w angielskim! 🇬🇧

Poznaj sprawdzone strategie i metody, które przyspieszą efekty nauki!

Czego się nauczysz?

W czym pomoże Ci poradnik

✔️ Dowiesz się jak uczyć się angielskiego efektywniej, aby mieć jeszcze szybsze i widoczne efekty nauki. 

✔️ Poznasz sprawdzone strategie i metody nauki, które pozwolą Ci uczyć się mądrze, a nie koniecznie ciężko. 

✔️ Dowiesz się jak otaczać się językiem na co dzień i wprowadzić proste ćwiczenia do Twojej codzienności, nawet jeśli nie masz dużo czasu na naukę.

✔️ Poznasz strategie zapamiętywania nowych zagadnień, które pozwolą Ci szybciej uczyć się słówek i gramatyki oraz zapamiętywać je na dużo dłużej.

✔️ Dowiesz się jak dobrze planować powtórki materiału, aby uniknąć zapominania materiału i frustracji. Umiejętne planowanie powtórek pomoże Ci w efektywnym utrwalaniu materiału.

Co znajdziesz w środku?

3 proste kroki do przyspieszenia nauki angielskiego

KROK 1: Sekrety zapamiętywania na dłużej

Zapamiętywanie informacji jest kluczowym elementem nauki języka. Jak obecnie wiadomo tradycyjne metody, takie jak przepisywanie notatek i "wkuwanie" na pamięć są mało skuteczne. W tym rozdziale pokażemy Ci metody, które pozwolą Ci zapamiętywać w dużo szybszy i bardziej efektywny sposób.

KROK 2: Jak otaczać się językiem​

Otaczanie się językiem obcym na co dzień to świetna metoda, która w krótkim czasie może zdziałać cuda! W tym rozdziale dowiesz się, jak stworzyć atmosferę zanurzenia językowego i przyspieszyć Twoje postępy.

KROK 3: Potęga regularnych powtórek

Jak pewnie nie raz się przekonałeś, niestety nasz mózg nie działa w ten sposób, że dowiadujemy się czegoś raz i zapamiętujemy to na zawsze. W tym rozdziale dowiesz się, dlaczego powtórki są tak istotne i jak najefektywniej wprowadzić je do swojej nauki.

BONUS: Polecane podcasty

Abyś mógł od razu zastosować w praktyce nasze rady dotyczące otaczania się językiem na co dzień, przygotowaliśmy dla Ciebie listę polecanych podcastów z różnych dziedzin.

BONUS: Polecany plan powtórek

Abyś mógł od razu wprowadzić w życie nasze rady dotyczące organizowania powtórek, przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy plan powtórek, dzięki któremu będziesz zapamiętywać nowe słówka i zagadnienia z gramatyki na dłużej.

Autorka poradnika

Julia Walczak

Założycielka szkoły językowej "Smarts Online"

Doświadczenie w nauczaniu, które pozwoliło mi otworzyć szkołę Smarts Online, zdobyłam poprzez wieloletnią pracę w roli nauczyciela. Moją misją jest tworzenie miejsca, gdzie języków obcych nauczamy zgodnie z najnowszymi metodami nauki, kładąc duży nacisk na rozmowy i konwersacje, w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

 

Jestem absolwentką studiów językowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie osiągnęłam certyfikat znajomości angielskiego na poziomie C1. Ukończyłam specjalne szkolenia dla nauczycieli ze sposobu nauczania metodą naturalną, gdzie główny nacisk kładziony jest właśnie na mówienie i konwersacje. Szkoliłam się również z zakresu immersji językowej, czyli metod otaczania się językiem obcym. 

Zobacz co mówią uczniowie mojej szkoły, którzy już mówią płynnie!

Odbierz poradnik już teraz i przyspiesz naukę angielskiego!