Udało się!

Lista TOP 20 podcastów będzie u Ciebie na mailu już za 2 minuty!

Mail z listą podcastów 90%

W oczekiwaniu na listę, zobacz jak mogę Ci pomóc w przełamaniu bariery językowej i rozgadaniu się po angielsku!

Kursy angielskiego

Rozgadaj się w kameralnej atmosferze! 🇬🇧

Jeśli Twoje doświadczenia z kursami językowymi skupiały się głównie na gramatyce i suchej teorii, mamy dla Ciebie dużo efektywniejsze rozwiązanie. Nasze metody nauki dają Ci szansę na osiągnięcie dużo szybszych i bardziej zauważalnych efektów. 

 

Nasze podejście opiera się na aktywnym i praktycznym zastosowaniu języka obcego i obejmuje dużo konwersacji, rozmów i dialogów. Zapewniamy Ci dużo okazji do mówienia, a poznane zasady gramatyczne od razu ćwiczymy również w praktyce podczas konwersacji.

 

Zapewniamy Ci przyjazną atmosferę, która sprzyja swobodnej wymianie zdań i intensywnemu ćwiczeniu mówienia i dialogów. Jeśli marzysz o pewności siebie i pełnej płynności w komunikacji po angielsku jesteś w dobrym miejscu!

Zyskaj pewność siebie w mówieniu, dzięki naszym kursom! 🇬🇧

Uczysz się angielskiego od wielu lat, ale ciągle stresujesz się podczas rozmów po angielsku? Nie ćwicząc aktywnie rozmów po angielsku, pogłębiasz strach przed mówieniem i barierę językową. Nie ma sensu ciągle uczyć się tylko teorii, a na lekcji rozmawiać więcej po polsku niż po angielsku.

 

Aby poczuć się pewnie w mówieniu, musisz jak najwięcej rozmawiać po angielsku! Właśnie tak prowadzimy zajęcia na naszych kursach, które są pełne dialogów i konwersacji!

 

Ucz się w kameralnej atmosferze i osiągaj lepsze efekty

Kameralna atmosfera

Stawiamy na wyjątkowy model nauki, w którym uczysz się indywidualnie lub w małe grupie 4 osobowej. To niezwykle kameralne podejście gwarantuje Ci pełne zaangażowanie i indywidualne wsparcie.

Bezpieczna przestrzeń

Nasze zajęcia to bezpieczna przestrzeń do rozwoju, gdzie nie musisz obawiać się oceny innych i w końcu możesz wyeliminować strach przed popełnianiem błędów. Wspierająca atmosfera to idealne miejsce na rozgadanie się i ćwiczenie konwersacji przez ciekawe dyskusje i rozmowy.

Dużo uwagi lektora

Ten wyjątkowo mały rozmiar grupy lub lekcje indywidualne gwarantują, że każdy uczestnik otrzymuje maksymalną uwagę od naszego lektora. Nasz lektor jest tu, aby Cię wspierać na każdym kroku i pomagać Ci osiągnąć postawione cele językowe.

Wybierz naszą sprawdzoną formę kursów, która pozwoli Ci się rozgadać

Ilość osób

Kursy prowadzimy w formie lekcji indywidualnych lub małych grupach 4 osobowych, aby zapewnić Ci dużo uwagi lektora i przestrzeni do rozmów.

Długość kursu

Kurs trwa od 23.10-21.06, łącznie to 32 lekcje. Zajęcia w grupach 4 osobowych trwają 90 minut, a zajęcia indywidualne trwają 60 minut.

Na holistyczne podejście do nauki i przeprowadzenie Cię przez cały proces, aby osiągnąć pewność siebie w konwersacjach pozwala nam właśnie regularność lekcji przez cały rok szkolny.

Lekcje na żywo

Zajęcia odbywają się z lektorem na żywo. Taka forma umożliwia Ci ćwiczenie rozmów po angielsku poprzez interakcje i dialogi.

Ciekawe tematy zajęć

Podstawą do konwersacji i dyskusji na naszych zajęciach są ciekawe filmiki, podcasty, artykuły, wywiady.

Wybieramy interesujące i aktualne tematy, które zachęcają do wymiany zdań i rozmów. To wszystko po to, by pomóc ci się rozgadać i zwiększyć pewność siebie w konwersacjach! Zobacz przykładowe tematy z zajęć w poprzednim roku:

Lekcje oparte o aktywne korzystanie z angielskiego

Zaufaj doświadczonym lektorom z pasją!

Nasza kadra łączy wiedzę i doświadczenie z nowoczesnością i świeżym spojrzeniem na naukę. Lektorzy w Smarts Online to osoby pełne energii oraz entuzjazmu, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do procesu nauczania. Ich pasja do języków obcych i chęć dzielenia się nią jest widoczna podczas lekcji, co przekłada się na motywację naszych uczniów i osiągane przez nich wyniki.  

Gotowe materiały w cenie kursu

W naszych kursach stawiamy na Twoją wygodę i efektywność nauki. Wszystkie potrzebne materiały są wliczone w cenę kursu i otrzymasz je od nas z wyprzedzeniem przed każdą lekcją.

Wiemy, że jakość materiałów ma kluczowe znaczenie dla skutecznego procesu nauki. Dlatego też, podczas naszych zajęć, korzystamy z materiałów estetycznych i starannie opracowanych. Każdy element kursu jest zaprojektowany tak, aby dostarczyć Ci treści w atrakcyjnej i przystępnej formie.

Oto tylko kilka przykładów materiałów, z których korzystamy na zajęciach:

✔️ prezentacje z ilustracjami, które ułatwiają zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień,

✔️ interaktywne quizy np. Kahoot, z których korzystamy do powtórek nowych słówek,

✔️ materiały do konwersacji i dyskusji, często z dodatkowymi zdjęciami i filmikami,

✔️ materiały do konwersacji na podstawie ciekawych artykułów i wywiadów.

Oni już wybrali nasze kursy i mówią płynnie!

Zapisz się na kurs już teraz!

Kurs w grupie 4 osobowej

Łączna wartość: 4255zł

Dla Ciebie: 2394zł

Lub raty po 280zł

Potwierdź zapis dopiero po uzupełnieniu testu poziomującego, dobraniu grupy i terminu

Kurs indywidualny

Łączna wartość: 5055zł​

Dla Ciebie: 2995zł

Lub raty po 396zł

Często zadawane pytania

Zobacz jak wyglądają przykładowe zajęcia: 

 

1️⃣ Small talk / rozgrzewka językowa

📍Rozluźniamy się i przygotowujemy do lekcji.

📍Płynnie przechodzimy i przestawiamy się na używanie języka obcego.

📍Zwykle w formie krótkiej dyskusji lub luźnej rozmowy, co u ciebie ciekawego.

 

2️⃣ Powtórka 

📍Wracanie do wcześniejszych materiałów utrwala twoją wiedzę.

📍Często w formie quizów językowych, gry Kahoot, ćwiczeń na słownictwo.

 

3️⃣ Nowy temat, dyskusje i konwersacje

📍Wprowadzamy główny temat lekcji, który często jest oparty na ciekawym filmiku, wywiadzie, artykule.

📍Wybieramy ciekawe i aktualne tematy, które skłaniają do dyskusji, konwersacji i wymiany zdań.

 

4️⃣ Powtórka gramatyki lub nowe zagadnienie

📍Po poznaniu zasad gramatycznych, wykorzystujemy je w praktyce podczas rozmowy.

📍Korzystamy ze specjalnych ćwiczeń, które mają formę konwersacji z wykorzystaniem poznanych struktur gramatycznych.

 

5️⃣ Zadanie domowe

📍To ważna forma powtórki i utrwalenia nowego materiału.

📍Może mieć formę przygotowania do kolejnej lekcji tj. obejrzenia filmiku / przeczytania artykułu, o którym będziemy rozmawiać na kolejnej lekcji.

Tak, przed zajęciami zawsze otrzymujesz od nas przygotowane materiały do zajęć. Są one w formie materiałów do wydrukowania, z których potem korzystamy na zajęciach.

 

Dodatkowo w formie BONUSU otrzymasz od nas workbook do pracy podczas lekcji, z miejscem na notatki z zajęć i gotowym planem powtórek.

Do lekcji nie wykorzystujemy podręczników, nie ma potrzeby zakupu dodatkowych materiałów do zajęć.

Podczas kursów korzystamy z materiałów przygotowanych przez naszych lektorów oraz licznych pomocy dydaktycznych przystosowanych do lekcji online. 

Najczęściej mają one formę prezentacji  zawierającej ćwiczenia, filmiki i quizy. Zwracamy bardzo dużą uwagę na to, by materiały, z których korzystamy były estetyczne i zachęcały do nauki. 

Dodatkowo w formie BONUSU otrzymasz od nas workbook do pracy podczas lekcji, z miejscem na notatki z zajęć i gotowym planem powtórek.

Zobacz przykładowe materiały, z których korzystamy na lekcjach: 

Po zapisie uzupełnisz nasz test poziomujący. Po uzupełnieniu testu dobierzemy do Ciebie najlepiej dopasowaną poziomem grupę, a Ty wybierzesz dla siebie termin zajęć na tym poziomie.

Po uzupełnieniu testu poziomującego dobierzemy do Ciebie poziom grupy. Wtedy wybierzesz dla siebie najwygodniejszy termin zajęć grupy na tym poziomie.

Tak, po zapisie na kurs indywidualny możesz wybrać dla siebie odpowiedni termin zajęć indywidualnych. Lekcje w kursach indywidualnych prowadzimy rano, po południu i wieczorem – na pewno znajdziesz dla siebie odpowiedni termin lekcji 😊

Wszystkie zajęcia odbywają się online na platformie Skypie.

Korzystanie ze Skypa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami ze strony ucznia :)

Na Skypie przez cały okres kursu jesteś dodany do czatu z lektorem i pozostałymi uczestnikami – jest to miejsce, gdzie w razie wątpliwości możesz zawsze zadać pytanie pomiędzy lekcjami. Na czacie Skype otrzymasz też gotowe wszystkie materiały do zajęć. 

Oczywiście, możliwe jest wystawienie faktury na osobę indywidualną lub firmę. 

 

Dzięki temu możesz wykorzystać dofinansowanie na naukę języka z firmy. Jeżeli potrzebujesz otrzymać dodatkowe dokumenty np. certyfikat ukończenia kursu lub zaświadczenie o obecności pomożemy Ci ze wszystkimi kwestiami organizacyjnymi i przygotujemy dla Ciebie potrzebne dokumenty. 

Oczywiście, możesz wykorzystać dofinansowanie na naukę języka z firmy.

 

Jeżeli potrzebujesz otrzymać dodatkowe dokumenty np. faktury, certyfikat ukończenia kursu lub zaświadczenie o obecności pomożemy Ci ze wszystkimi kwestiami organizacyjnymi i przygotujemy dla Ciebie potrzebne dokumenty. 

Zajęcia prowadzą nasi pełni zaangażowania i pasji do nauczania lektorzy. Wszyscy nauczyciele posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu zajęć online, a podczas lekcji korzystają z najnowszych metod nauczania opartych o aktywne korzystanie z języka obcego.

Nie wiesz jaki rodzaj zajęć wybrać?

Skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i dopasować do Ciebie najlepszą formę zajęć.

Zapisz się już teraz i zyskaj pewność siebie w konwersacjach!