Bezpłatne szkolenie online

W końcu przełamiesz blokadę podczas mówienia! 🇬🇧

Dzięki szkoleniu zaczniesz rozmawiać po angielsku płynnie i bez stresu!

Zapisz się tutaj!

Czego się nauczysz?

Główne Korzyści z Uczestniczenia w Szkoleniu

✔️ Dowiesz się jak przełamać barierę językową, aby mówić po angielsku bez stresu i z pewnością siebie.

✔️ Poznasz sprawdzone strategie nauki, które pozwolą Ci się rozgadać po angielsku.

✔️ Dowiesz się jak uczyć się efektywnie korzystając codziennie z prostych narzędzi, nawet jeśli nie masz dużo czasu na naukę.

✔️ Poznasz aktywne i bierne metody nauki, zrozumiesz różnice pomiędzy tymi metodami i dowiesz się, które z nich zastosować, aby płynnie mówić po angielsku.

✔️ Dowiesz się jak przygotować się do konwersacji, aby Twoje przekonania dotyczące rozmów po angielsku, już nigdy więcej nie blokowały Cię przed mówieniem.

Szkolenie poprowadzi

Julia Walczak

Założycielka szkoły językowej "Smarts Online"

 

Doświadczenie w nauczaniu, które pozwoliło mi otworzyć szkołę Smarts Online, zdobyłam poprzez wieloletnią pracę w roli nauczycielaMoją misją jest tworzenie miejsca, gdzie języków obcych nauczamy zgodnie z najnowszymi metodami nauki, kładąc duży nacisk na rozmowy i konwersacje, w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

 

Ukończyłam specjalne szkolenia dla nauczycieli ze sposobu nauczania metodą naturalną, gdzie główny nacisk kładziony jest właśnie na mówienie oraz specjalne szkolenia dotyczące immersji językowej tj. zanurzenia językowego. Jestem absolwentką studiów językowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie osiągnęłam certyfikat znajomości angielskiego na poziomie C1. 

Zobacz co mówią uczniowie mojej szkoły, którzy już przełamali barierę językową!

Zapisz się na szkolenie już teraz i odblokuj pewność siebie w konwersacjach!