Obejrzyj nagranie szkolenia

"Odblokuj pewność siebie w mówieniu po angielsku"

Nagranie szkolenia jest dostępne tylko do soboty 30.09!

Czego się nauczysz?

O czym opowiadam na szkoleniu

✔️ Wstęp i kontekst, po co warto znać dobrze angielski.

✔️ SEKRET 1: Aktywne i bierne metody nauki, zrozumiesz różnice pomiędzy tymi metodami i dowiesz się, które z nich zastosować, aby płynnie mówić po angielsku.

✔️ SEKRET 2: Dowiesz się jak uczyć się efektywniej korzystając codziennie z immersji językowej, nawet jeśli nie masz dużo czasu na naukę.

✔️ SEKRET 3Dowiesz się jak przygotować się do konwersacji, aby Twoje przekonania dotyczące rozmów po angielsku, już nigdy więcej nie blokowały Cię przed mówieniem.

✔️ Opowiadam o możliwości dołączenia do kursów angielskiego.

Szkolenie prowadzi

Julia Walczak

Założycielka szkoły językowej "Smarts Online"

 

Doświadczenie w nauczaniu, które pozwoliło mi otworzyć szkołę Smarts Online, zdobyłam poprzez wieloletnią pracę w roli nauczycielaMoją misją jest tworzenie miejsca, gdzie języków obcych nauczamy zgodnie z najnowszymi metodami nauki, kładąc duży nacisk na rozmowy i konwersacje, w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

 

Ukończyłam specjalne szkolenia dla nauczycieli ze sposobu nauczania metodą naturalną, gdzie główny nacisk kładziony jest właśnie na mówienie oraz specjalne szkolenia dotyczące immersji językowej tj. zanurzenia językowego. Jestem absolwentką studiów językowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie osiągnęłam certyfikat znajomości angielskiego na poziomie C1. 

Zobacz co mówią uczniowie mojej szkoły, którzy już przełamali barierę językową!

Zapisz się na kurs i odblokuj pewność siebie w konwersacjach!