Kursy wakacyjne

Rozgadaj się w te wakacje! 🇬🇧

Jeśli Twoje doświadczenia z kursami językowymi skupiały się głównie na gramatyce i suchej teorii, mamy dla Ciebie dużo efektywniejsze rozwiązanie. Nasze metody nauki dają Ci szansę na osiągnięcie dużo szybszych i bardziej zauważalnych efektów. 

 

Nasze podejście opiera się na aktywnym i praktycznym zastosowaniu języka obcego i obejmuje dużo konwersacji, rozmów i dialogów. Zapewniamy Ci dużo okazji do mówienia, a poznane zasady gramatyczne od razu ćwiczymy również w praktyce podczas konwersacji.

 

Zapewniamy Ci przyjazną atmosferę, która sprzyja swobodnej wymianie zdań i intensywnemu ćwiczeniu mówienia i dialogów. Jeśli marzysz o pewności siebie i pełnej płynności w komunikacji po angielsku jesteś w dobrym miejscu!

Zyskaj pewność siebie w mówieniu, dzięki naszym kursom! 🇬🇧

Uczysz się angielskiego od wielu lat, ale ciągle stresujesz się podczas rozmów po angielsku? Nie ćwicząc aktywnie rozmów po angielsku, pogłębiasz strach przed mówieniem i barierę językową. Nie ma sensu ciągle uczyć się tylko teorii, a na lekcji rozmawiać więcej po polsku niż po angielsku.

 

Aby poczuć się pewnie w mówieniu, musisz jak najwięcej rozmawiać po angielsku! Właśnie tak prowadzimy zajęcia na naszych kursach, które są pełne dialogów i konwersacji!

 

Ucz się w super atmosferze i osiągaj świetnie efekty już w te wakacje

Kameralna atmosfera

Stawiamy na wyjątkowy model nauki, w którym uczysz się indywidualnie lub w parze z drugą osobą, którą znasz. To niezwykle kameralne podejście gwarantuje Ci pełne zaangażowanie i indywidualne wsparcie.

Bezpieczna przestrzeń

Nasze zajęcia to bezpieczna przestrzeń do rozwoju, gdzie nie musisz obawiać się oceny innych i w końcu możesz wyeliminować strach przed popełnianiem błędów. Wspierająca atmosfera to idealne miejsce na rozgadanie się i ćwiczenie konwersacji przez ciekawe dyskusje i rozmowy.

Dużo uwagi lektora

Model nauki w formie lekcji indywidualnych oraz w parze gwarantuje, że zawsze otrzymujesz maksymalną uwagę od naszego lektora. Nasz lektor jest tu, aby wspierać Cię na każdym kroku i pomagać Ci osiągnąć Twoje cele językowe

Rozgadaj się w te wakacje!

Kurs indywidualnie lub w parze

Kursy wakacyjne prowadzimy w formie lekcji indywidualnych i lekcji w parze (z drugą osobą, którą wcześniej znasz), aby zapewnić Ci dużo uwagi lektora i przestrzeni do rozmów.

Ilość i termin zajęć

Kurs wakacyjny trwa przez cały lipiec i sierpień. Wybraną samodzielnie liczbę lekcji możesz zrealizować w dopasowanych do siebie dowolnych terminach pomiędzy 1.07.2024-31.08.2024.

Lekcje z lektorem na żywo

Zajęcia odbywają się z lektorem na żywo. Taka forma umożliwia Ci ćwiczenie rozmów po angielsku poprzez interakcje i dialogi.

Dopasowany poziom i tematyka

Wiemy, że każdy uczeń ma inne cele i priorytety w nauce. Dlatego do każdego uczestnika naszych zajęć podchodzimy indywidualnie. Na pierwszej lekcji próbnej będziesz mieć szansę ustalić wraz z lektorem swoje priorytety i cele w rozwoju językowym, a Twój lektor dopasuje tematykę i poziom zajęć wszystkich indywidualnie do Ciebie.

Lekcja próbna

Wiemy, jak ważne jest nawiązanie dobrego kontaktu z lektorem. Dlatego każdy nowy uczeń przed zapisem na kurs wakacyjny może wykupić pojedynczą lekcję próbną i zobaczyć w praktyce jak wyglądają zajęcia w naszej szkole i dopiero wtedy zdecydować się na udział w kursie.

Ciekawe tematy zajęć

Podstawą do konwersacji i dyskusji na naszych zajęciach są ciekawe filmiki, podcasty, artykuły, wywiady. Często w ramach przygotowania do zajęć otrzymasz od swojego lektora właśnie krótki filmik, czy odcinek serialu do obejrzenia lub artykuł, czy wywiad do przeczytania, aby podczas zajęć w 100% wykorzystać czas na konwersacje. 

 

Wybieramy interesujące i aktualne tematy, które zachęcają do wymiany zdań i rozmów. To wszystko po to, by pomóc ci się rozgadać i zwiększyć pewność siebie w konwersacjach! Zobacz przykładowe tematy z zajęć w poprzednim roku:

Lekcje oparte o aktywne korzystanie z angielskiego

Zaufaj doświadczonym lektorom z pasją!

Nasza kadra łączy wiedzę i doświadczenie z nowoczesnością i świeżym spojrzeniem na naukę. Lektorzy w Smarts Online to osoby pełne energii oraz entuzjazmu, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do procesu nauczania. Ich pasja do języków obcych i chęć dzielenia się nią jest widoczna podczas lekcji, co przekłada się na motywację naszych uczniów i osiągane przez nich wyniki.  

Gotowe materiały w cenie kursu

W naszych kursach stawiamy na Twoją wygodę i efektywność nauki. Wszystkie potrzebne materiały są wliczone w cenę kursu i otrzymasz je od nas z wyprzedzeniem przed każdą lekcją.

Wiemy, że jakość materiałów ma kluczowe znaczenie dla skutecznego procesu nauki. Dlatego też, podczas naszych zajęć, korzystamy z materiałów estetycznych i starannie opracowanych. Każdy element kursu jest zaprojektowany tak, aby dostarczyć Ci treści w atrakcyjnej i przystępnej formie.

Oto tylko kilka przykładów materiałów, z których korzystamy na zajęciach:

✔️ prezentacje z ilustracjami, które ułatwiają zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień,

✔️ interaktywne quizy np. Kahoot, z których korzystamy do powtórek nowych słówek,

✔️ materiały do konwersacji i dyskusji, często z dodatkowymi zdjęciami i filmikami,

✔️ materiały do konwersacji na podstawie ciekawych artykułów i wywiadów.

Te piękne materiały z których korzystamy są starannie opracowane przez metodyków wydawnictwa Twofold. 

Te piękne materiały z których korzystamy są starannie opracowane przez metodyków wydawnictwa Twofold. 

Kurs indywidualnie, czy w parze?

W tych  formach możesz uczyć się z nami w wakacje.

Indywidualnie

✔️ Lektor poświęca pełną uwagę tylko Tobie.

✔️ Tematy zajęć dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

 

W parze

✔️ Wspólna motywacja do nauki i świetna atmosfera na zajęciach.

✔️ Zgłaszasz się z drugą osobą, którą już znasz.

Zalety zajęć wakacyjnych

Elastyczny grafik

Wiemy, że wakacje to czas, kiedy cenisz swobodę i odpoczynek. Dlatego nasze kursy wakacyjne mają elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich planów.

Bez minimalnej liczby lekcji

W przeciwieństwie do kursów całorocznych nie określamy z góry ilości lekcji. Możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie ilość lekcji – to Ty decydujesz o swojej wakacyjnej ścieżce nauki.

Oni już wybrali nasze kursy i mówią płynnie!

Co otrzymujesz w ramach kursu wakacyjnego

Kurs indywidualny lub w parze

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować swoje lekcje wakacyjne. Zapisz się wygodnie przez poniższy formularz.

Często zadawane pytania

Zobacz jak wyglądają przykładowe zajęcia: 

 

1️⃣ Small talk / rozgrzewka językowa

📍Rozluźniamy się i przygotowujemy do lekcji.

📍Płynnie przechodzimy i przestawiamy się na używanie języka obcego.

📍Zwykle w formie krótkiej dyskusji lub luźnej rozmowy, co u ciebie ciekawego.

 

2️⃣ Powtórka 

📍Wracanie do wcześniejszych materiałów utrwala twoją wiedzę.

📍Często w formie quizów językowych, gry Kahoot, ćwiczeń na słownictwo.

 

3️⃣ Nowy temat, dyskusje i konwersacje

📍Wprowadzamy główny temat lekcji, który często jest oparty na ciekawym filmiku, wywiadzie, artykule.

📍Wybieramy ciekawe i aktualne tematy, które skłaniają do dyskusji, konwersacji i wymiany zdań.

 

4️⃣ Powtórka gramatyki lub nowe zagadnienie

📍Po poznaniu zasad gramatycznych, wykorzystujemy je w praktyce podczas rozmowy.

📍Korzystamy ze specjalnych ćwiczeń, które mają formę konwersacji z wykorzystaniem poznanych struktur gramatycznych.

 

5️⃣ Zadanie domowe

📍To ważna forma powtórki i utrwalenia nowego materiału.

📍Może mieć formę przygotowania do kolejnej lekcji tj. obejrzenia filmiku / przeczytania artykułu, o którym będziemy rozmawiać na kolejnej lekcji.

Tak, przed zajęciami zawsze otrzymujesz od nas przygotowane materiały do zajęć. Są one w formie materiałów do wydrukowania, z których potem korzystamy na zajęciach.

Do lekcji nie wykorzystujemy podręczników, nie ma potrzeby zakupu dodatkowych materiałów do zajęć.

Podczas kursów korzystamy z materiałów przygotowanych przez naszych lektorów oraz licznych pomocy dydaktycznych przystosowanych do lekcji online. 

Najczęściej mają one formę prezentacji  zawierającej ćwiczenia, filmiki i quizy. Zwracamy bardzo dużą uwagę na to, by materiały, z których korzystamy były estetyczne i zachęcały do nauki. 

Zobacz przykładowe materiały, z których korzystamy na lekcjach: 

Tak, po zgłoszeniu się na kurs indywidualny lub w parze możesz wybrać dla siebie odpowiedni termin zajęć. Lekcje  prowadzimy rano, po południu i wieczorem – na pewno znajdziesz dla siebie odpowiedni termin lekcji 😊 Jedyna zasada na kursach wakacyjnych to zrealizowanie wybranej liczby zajęć w terminie pomiędzy 1.07-31.08.2024.

Wszystkie zajęcia odbywają się online na platformie Skypie.

Korzystanie ze Skypa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami ze strony ucznia :)

Na Skypie przez cały okres kursu jesteś dodany do czatu z lektorem i pozostałymi uczestnikami – jest to miejsce, gdzie w razie wątpliwości możesz zawsze zadać pytanie pomiędzy lekcjami. Na czacie Skype otrzymasz też gotowe wszystkie materiały do zajęć. 

Oczywiście, możliwe jest wystawienie faktury na osobę indywidualną lub firmę. 

 

Dzięki temu możesz wykorzystać dofinansowanie na naukę języka z firmy. Jeżeli potrzebujesz otrzymać dodatkowe dokumenty np. certyfikat ukończenia kursu lub zaświadczenie o obecności pomożemy Ci ze wszystkimi kwestiami organizacyjnymi i przygotujemy dla Ciebie potrzebne dokumenty. 

Oczywiście, możesz wykorzystać dofinansowanie na naukę języka z firmy.

 

Jeżeli potrzebujesz otrzymać dodatkowe dokumenty np. faktury, certyfikat ukończenia kursu lub zaświadczenie o obecności pomożemy Ci ze wszystkimi kwestiami organizacyjnymi i przygotujemy dla Ciebie potrzebne dokumenty. 

Zajęcia prowadzą nasi pełni zaangażowania i pasji do nauczania lektorzy. Wszyscy nauczyciele posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu zajęć online, a podczas lekcji korzystają z najnowszych metod nauczania opartych o aktywne korzystanie z języka obcego.