Zespół

Julia Walczak

założycielka szkoły smarts online

Wiele lat temu odkryłam, że nauczanie języków obcych sprawia mi ogromną radość. To właśnie pasja do nauczania sprawiła, że podjęłam decyzję o założeniu własnej szkoły językowej „Smarts Online”. 

Jestem przekonana, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego, jeżeli tylko uwierzy we własne możliwości i otrzyma odpowiednie wsparcie lektora. 😊

Doświadczenie w nauczaniu, które pozwoliło mi otworzyć szkołę Smarts Online, zdobyłam poprzez wieloletnią pracę w roli nauczyciela. Pracowałam między innymi w szkole językowej oraz brałam udział w obozach językowych w roli lektora-wychowawcy.

Prowadziłam również zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 
Przez wiele lat działałam aktywnie w organizacji harcerskiej, gdzie zdobyłam pierwsze doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, poprzez organizowanie gier, zabaw oraz obozów letnich dla najmłodszych. 

Zapraszam serdecznie na zajęcia w naszej szkole! ☺️

Lektorzy

Zespół, który tworzy szkołę Smarts Online, to osoby z pasją i zaangażowaniem, które chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.


Lektorka 🇬🇧

Lektorka 🇬🇧

Lektorka 🇬🇧🇩🇪

Lektorka 🇬🇧

Lektorka 🇬🇧🇵🇹

Iga

Lektorka 🇬🇧

Lektorka 🇬🇧🇩🇪

Iga

LEKTOrka ANGIELSKIEGO 🇬🇧

Jestem Iga i obecnie jestem na ostatnim roku anglistyki II stopnia ze specjalizacją nauczycielską. Studiuję z pasji, można powiedzieć, że jestem prawdziwym językowym freakiem.

 

Dzięki licznym anglojęzycznym przyjaciołom płynnie posługuję się angielskim i jestem na bieżąco z żywym językiem i slangiem. Od małego wiedziałam, że uczenie jest czymś dla mnie, dlatego tutaj mam szansę się realizować i przekazywać miłość do języka dalej. 😊 

 

Doświadczenie w uczeniu zdobyłam podczas pracy w szkołach państwowych i w szkole językowej. Zdecydowanie bardziej odnajduję się w roli lektora, ponieważ mam większą możliwość dostosowania materiałów do uczniów i ich indywidualnych potrzeb.

 

W moich materiałach często pojawiają się filmy i filmiki z żywym językiem. Gramatyka (często będąca postrachem) ze mną nie jest straszna. Aby wyjaśnić różne zagadnienia, często przedstawiam i rozrysowuję je na interaktywnej tablicy online.

 

Absolutnie uwielbiam pracować z ludźmi, więc jeśli szukasz kogoś gadatliwego, uśmiechniętego i cierpliwego (ale też wymagającego), to nie możesz trafić lepiej.

See you soon! 😊

Weronika

LEKTORKA ANGIELSKIEGO🇬🇧

Jestem studentką ostatniego roku filologii angielskiej na studiach magisterskich ze specjalnością nauczycielską. Języki obce od zawsze były moją pasją. Bardzo cieszy mnie to, że teraz mogę dzielić się nią z innymi. 😊

 

Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobyłam, prowadząc zajęcia indywidualne oraz grupowe dla młodszych uczniów, jak i dorosłych. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność, a sukcesy moich uczniów są najlepszą motywacją do ciągłego rozwoju.

Podczas zajęć ważna jest dla mnie swobodna i przyjazna atmosfera. Wiem, że dzięki temu nauka jest o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza. Wszystkich moich uczniów staram się również motywować i wspierać podczas wspólnych lekcji. 

 

Wierzę, że powtórki są istotną częścią nauki, dlatego często stosuję je podczas zajęć, aby zdobyta wiedza została z uczniem „na zawsze”. Na zajęciach korzystam z materiałów autentycznych takich jak filmiki, czy artykuły, które dopasowuję indywidualnie do każdego ucznia. Zależy mi na tym, aby materiały zachęcały do owocnych dyskusji.

Podczas zajęć kieruję się zasadą MAKE IT MEMORABLE i staram się, aby materiał z lekcji był ciekawy, a dzięki temu lepiej utkwił w pamięci. 😊 Wierzę, że nauka języka obcego może być naprawdę przyjemna! Zapraszam na wspólne zajęcia. 😊 

Julia F.

LEKTORKA ANGIELSKIEGO 🇬🇧

Aktualnie jestem studentką dietetyki 3 roku, ze specjalizacją psychodietetyka. Angielski jest moją pasją, którą pielęgnuję już od bardzo dawna. Niedawno zdałam egzamin Cambridge CPE na poziomie C2, który oznacza biegłość w angielskim i jest egzaminem na najwyższym możliwym poziomie znajomości angielskiego. 

 

Angielski miałam okazję poznać bardzo dobrze dzięki licznym kontaktom z osobami z zagranicy. Spędziłam wiele godzin, dyskutując na różnorodne tematy z osobami pochodzącymi z każdego zakątka świata, w tym z krajów anglojęzycznych. Miałam też okazję przebywać długo za granicą, gdzie musiałam na co dzień używać angielskiego. Dzięki temu wiem, jak ważne jest, żeby język, z którego korzystamy, był żywy oraz autentyczny i niekoniecznie tylko taki, jakiego uczą nas podręczniki. Dlatego na moich lekcjach stawiam na korzystanie z materiałów autentycznych, które pomagają poznać prawdziwy i żywy angielski oraz naukę mówienia, dialogów i reakcji, które przydadzą Ci się w życiowych sytuacjach. 

 

Uczę angielskiego już od 2 lat i do każdego mojego ucznia podchodzę indywidualnie pod kątem tematyki zajęć, ale też poziomu, celu nauki i tempa lekcji. Prowadzę lekcje angielskiego na bardzo różnorodne tematy i jestem pewna, że mogę pomóc też Tobie w nauce angielskiego na podstawie Twoich zainteresowań, czy pracy. 3 godziny gramatyki przed poprawką testu, nauka pisania maili służbowych czy też zdobywanie wiedzy ziołoleczniczej po angielsku – żaden z tych tematów nie był mi straszny ;)
Zapraszam na lekcje do mnie! Do zobaczenia! 😊

Kamila

LEKTORKA ANGIELSKIEGo 🇬🇧 I PORTUGALSKIEGO🇵🇹

Jestem absolwentką studiów magisterskich z lingwistyki stosowanej z językiem angielskim i portugalskim. Języki obce to moja pasja, którą dzielę się podczas zajęć. 😊
 

Doświadczenie w nauczaniu zdobyłam, prowadząc zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej, certyfikatów językowych, a także lekcje Business English. Przywiązuję bardzo dużą wagę do potrzeb ucznia, dlatego wszystkie materiały dobieram do obecnego poziomu językowego.

 

Dodatkowo, staram się rozwijać wszystkie zdolności językowe ucznia, uwzględniając niezbędną naukę słownictwa, struktur gramatycznych, a także umiejętność czytania ze zrozumieniem, uważnego słuchania, pisania różnego rodzaju tekstów oraz poprawnej wymowy i swobody rozmawiania na każdy temat.

 

Korzystam z wielu metod nauczania, używając „z życia wziętych” tekstów i skutecznych ćwiczeń. Na zajęciach przedstawiam różne techniki nauki wszystkich aspektów językowych, aby w pełni wykorzystać przeznaczony na lekcję czas, a także nauczyć efektywnej nauki w domu poprzez dostosowane prace domowe.

 

Poza nauczaniem w szkole wykonuję też tłumaczenia z różnych dziedzin, m.in. tłumaczenia filmów i gier komputerowych.

 

Uważam, że znajomość języków obcych jest obecnie bardzo ważna i przydatna nie tylko w rozwoju kariery, ale także w życiu osobistym, dlatego też chętnie pomagam uczniom, motywuję ich i wykazuję ogromną cierpliwość, by nauka ze mną była łatwa i przyjemna.

 

Zapraszam na zajęcia 😊

Julia R.

LEKTORKA niemieckiego🇩🇪 i ANGIELSKIEGO🇬🇧

Jestem studentką na kierunku „Media and Communication with French”, na De Montfort University w Wielkiej Brytanii. 

 

Swoją przygodę z nauczaniem języków obcych zaczęłam już w liceum. Zauważyłam wtedy, że sprawia mi to ogromną radość. 😊

 

Przez kilka lat mieszkałam i uczyłam się w Szwajcarii oraz w Niemczech. To właśnie tam nauczyłam się „żywego” języka niemieckiego, a nie jedynie wersji „podręcznikowej”. 🇩🇪 Podczas studiów zagranicznych poznałam również nowoczesne, efektowne i ciekawe metody nauczania, które stosuję podczas zajęć. 

 

Podczas lekcji ważna jest dla mnie miła atmosfera, ciekawe aktywności i ćwiczenia, a przede wszystkim praca nad przełamywaniem bariery językowej. 😊 Praca z ludźmi oraz przekazywanie im wiedzy sprawia mi ogromną radość. Bardzo ważne jest dla mnie, aby wszyscy uczniowie czerpali przyjemność z lekcji i z chęcią uczyli się języków obcych.

 

Uważam, że znajomość języków obcych otwiera przed nami pełnię naszych możliwości i daje szersze spojrzenie na świat!

Kamila M.

LEKTORKA ANGIELSKIEGO🇬🇧

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku anglistyka ze specjalizacją nauczycielską. Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Przygotowywałam swoich uczniów do egzaminu ósmoklasisty, matur lub rozmowy o pracę. 

 

Na moich zajęciach staram się indywidualnie podchodzić do każdego ucznia oraz dbać o to żebyśmy pracowali w miłej atmosferze. Zawsze staram się używać autentycznych materiałów podczas zajęć. Bazujemy na piosenkach, fragmentach seriali czy podcastach. 

 

Chcę pokazać moim uczniom że znajomość języka to nie tylko zbiór zasad i tona słownictwa, ale przede wszystkim świetna zabawa pozwalająca nam szerzej patrzeć na świat. 😊

 

Zapraszam na wspólne lekcje! ☺️

 

“The expert at anything was once a beginner.” – Helen Hayes

Opinie naszych uczniów

Oni już wybrali naukę w Smarts Online, sprawdź dlaczego warto uczyć się właśnie z nami!