Rodzaje zajęć

3 rodzaje zajęć w Smarts Online

Nasza szkoła rozumie, że każdy uczeń ma inne potrzeby i priorytety w nauce.

Dlatego oferujemy naukę na zajęciach indywidualnych, w parze oraz w małych grupach, aby móc lepiej dostosować nasze metody nauczania do potrzeb każdego ucznia.

0
języki obce​
0
Formy zajęć
0 +
Przeprowadzonych lekcji
1
Zajęcia indywidualne​

Lekcje indywidualne pozwalają na dopasowanie poziomu nauki do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Nauczyciel może dostosować tempo i trudność materiału do indywidualnych potrzeb, co znacznie ułatwia proces nauki.

2
Zajęcia w parze

Nauka w parze to nie tylko okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także sposób na zwiększenie motywacji i zaangażowania w proces nauki. Możecie wspólnie ustalać cele i dzielić się postępami, co pozytywnie wpłynie na chęć do nauki.

3
Kurs w grupie 4 osobowej

Dzięki temu, że grupy są bardzo małe, nauczyciel może lepiej zadbać o potrzeby każdego ucznia. W małej grupie uczniowie mają więcej możliwości na bezpośredni kontakt z nauczycielem i mogą szybciej zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi .

Ostatnie miejsca w kursach grupowych!

Zajęcia w małych grupach są idealne dla uczniów, którzy cenią więcej interakcji z innymi osobami i świetną atmosferę nauki.

Początkujący
1.5/5
Ostatnie wolne miejsce!
Podstawowy
2.5/5
2 wolne miejsca!
Zaawansowany
4/5
Zwolniło się jedno miejsce!

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie zajęcia!

Nie wiesz jakie zajęcia wybrać?

Uzupełnij zgłoszenie, a wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i cele oraz pomożemy Ci w wyborze zajęć najlepiej dopasowanych do Ciebie.

 

Jeśli interesuje Cię kurs grupowy, ale nie wiesz, na jakim poziomie jesteś i jaką grupę wybrać, nie martw się!

 

Doradzimy Ci w podczas rozmowy i zaproponujemy uzupełnienie testu poziomującego. Dzięki temu będziemy mogli dokładniej określić Twoje umiejętności i zaproponować odpowiednią grupę zajęciową.